ÜCRETSİZ

           KARGO

EPOCH
EPOCH
EPOCH
EPOCH
EPOCH
EPOCH

EPOCH

Fiyat : ₺61.670,00(KDV Dahil)
İade Edilemez Ürün

Yün-pamuk katmanları arasındaki dolgun at kılı katmanı ve torba yay sistemi ile öne çıkan Epoch yatak, Aplet yataklarının temelini teşkil eder. Zarif ama güçlü yapısıyla gerçek bir uyku klasiği.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

%100 Pamuk kumaş

Yün-Pamuk

At kılı

Yün-Pamuk

Torba yay sistemi

Yün-Pamuk

At kılı

Yün-Pamuk

%100 Pamuk kumaş

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Dış Yüzey: %100 Pamuk kumaş

İç Dolgu: Kuzu yünü, at kılı, pamuk, keten

Yay Sistemi: El yapımı torba yay sistemi

Kenar Yapısı: 2 sıra el dikişi, 4 adet taşıma kulpu

Yükseklik: 25 cm  

Sertlik Seviyesi: Soft,Medium,Firm

                           Soft-Medium

                           Medium-Firm

                           Soft-Firm

 

 

Yatak sistemini oluşturan en önemli bileşen olan yatak; vücudunuzun her noktasının konforlu bir şekilde desteklenmesini sağlamalıdır. Vücut hatlarına uyum sağlayabilen ve her kıvrımını konforlu bir şekilde destekleyen yataklarımız, bir sonraki güne dinlenmiş, yenilenmiş ve enerji dolu başlayabilmenin temel anahtarıdır.

 

El işçiliği ile dikilerek, her biri diğerinden bağımsız çalışacak şekilde tasarlanan torba yay sistemi; vücudun şeklini alarak, sırt ve bel sağlığını korumanın yanı sıra eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemesini sağlar. 

 

Yataklarımızda kullandığımız doğal dolgu malzemeleri, gün içerisinde vücudunuzda biriken statik elektriğin uzaklaştırılmasına ve sağlıklı nefes alarak uykuya dalmanıza yardımcı olur.

 

Tüm yataklarımız soft (yumuşak),medium (orta sert), firm (sert) olmak üzere, üç farklı sertlik seviyesinde üretilebildiği gibi, aynı yatağın iki yarısı farklı sertlik seviyesinde de üretilebilmektedir. Eşlerin farklı yatak sertliği tercih etmeleri durumunda, aynı yatağın yarısı soft, diğer yarısı medium veya yarısı medium, diğer yarısı firm olarak üretilebilmektedir. Yatağın yarısının soft, diğer yarısının firm olarak istenmesi halinde, yatak ölçüsü ikiye bölünüp, iki ayrı tek kişilik yatak halinde üretilip, ortadan fermuarla birleştirilmektedir.

Yaylı yatak üretiminde kullanılan kumaşların renk tonları, görsellerdeki tonlardan bir miktar farklılık gösterebilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR